St. Aloysiusschool klaar voor de sponsorloop
06 april 2025 

St. Aloysiusschool klaar voor de sponsorloop

De basisschoolkinderen van de St. Aloysiusschool in Baarn zijn na het bezoek van Irene klaar voor hun sponsorloop. De sponsorloop gaat op donderdagmiddag 17 april plaatsvinden en FUN staat centraal als goed doel!

Afgelopen donderdag was onze voorzitster Irene aanwezig om de kinderen te vertellen over FUN en waarom het zo belangrijk is dat ze zoveel mogelijk geld ophalen. De presentatie werd afgesloten met muziek waar de kinderen in Aljamdu ook vaak op dansen en plezier hebben.

De sponsorloop is een van de acties tijdens de Wilde Week van Wilde Ganzen. FUN is als een van de 51 goede doelen onderdeel van de actieweek van Wilde Ganzen. Elke donatie die deze week binnenkomt via het actieplatform wordt verdubbeld!


Over de schrijver
Reactie plaatsen